GRA MIEJSKA – Zabawa terenowa po Przeworsku

Czy jesteś gotowy na ekscytującą przygodę po najpiękniejszych zakątkach Przeworska? Jeśli tak, dołącz do gry terenowej organizowanej przez Miejski Ośrodek Kultury!

Leszek Kisiel Burmistrz Miasta PrzeworskaMiejski Ośrodek Kultury Przeworsk oraz Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku zapraszają do udziału w zabawie terenowej po Przeworsku – GRA MIEJSKA.

Data: Sobota 15.06.2024 r.
Miejsce spotkania: Miejski Ośrodek Kultury w Przeworsku, ul. Jagiellońska 10A

Zespoły dwuosobowe w trzech kategoriach wiekowych:

• Szkoły Podstawowe ( 10 – 15 lat)
  • Szkoły Ponadpodstawowe ( 16 -19)
  • Zespoły Rodzinne ( minimum 1 rodzic + dziecko do lat 14)

W trakcie gry będziemy odkrywać tajemnice miasta, rozwiązując zagadki i wyzwania. Przygotuj wygodny strój i pozytywne nastawienie, bo czeka nas mnóstwo zabawy!

Jeśli jesteś zainteresowany/a, potwierdź swoją obecność do 10 czerwca 2024 r. telefonicznie pod numerem MOK Przeworsk (16) 648 79 11 wew. 22 lub osobiście w sekretariacie MOK.

Regulamin GRY MIEJSKIEJ:

Do zobaczenia!

Dofinansowane ze środków Biura „Niepodległa” w ramach Programu Dotacyjnego „Niepodległa”.