Osiedla – władze i granice osiedli

Osiedle nr 1

Przewodniczący Rady Osiedla – Wioletta Kotlińska
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Elżbieta Kiełbasa

Browarna, Grochowa, Jesionowa, Kasztanowa, Miodowa, Nad Stawem, Niepodległości, Osiedle Józefa Poniatowskiego, Rzeczna, Stefana Batorego, Studziańska, Warzywna, Wincentego Witosa, Wodna, Żytnia


Osiedle nr 2

Przewodnicząca Rady Osiedla – Wojciech Pieniążek
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Grażyna Tworek

Szpitalna, Zagłoby, Janusza Korczaka, Henryka Sienkiewicza, Wołodyjowskiego


Osiedle nr 3

Przewodniczący Rady Osiedla – Tomasz Kotliński
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Andrzej Gaweł

Grunwaldzka, Jagiellońska, Marii Konopnickiej od 2a do końca numery parzyste, Krakowska, księdza Prałata Adama Ablewicza, Ogrodowa, Szkolna


Osiedle nr 4

Przewodniczący Rady Osiedla – Dominik Mróz
Przewodnicząca Zarządu Osiedla – Krystyna Szajowska

Bernardyńska, Cicha, Gimnazjalna, Kazimierzowska, Kąty, Jana Kilińskiego, Kościelna, Tadeusza Kościuszki, Kręta, Krótka, Lwowska 2-22, Marszałka Józefa Piłsudskiego, Plac Adama Mickiewicza, Polna, Rynek, Juliusza Słowackiego, Pawła Stepkiewicza, Stolarska, Św. Jana, Wałowa, Wąska, Zamknięta, Zygmuntowska


Osiedle nr 5

Przewodnicząca Rady Osiedla – Andrzej Machnik
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Stanisław Marcicki

Budowlanych, Marii Curie-Skłodowskiej, Gorliczyńska 1-58, 61-77 nieparzyste, Lubomirskich, Tysiąclecia, Marii Konopnickiej od 3 do końca numery nieparzyste, Park, Pod Parkiem


Osiedle nr 6

Przewodniczący Rady Osiedla – Grzegorz Krupa
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Barbara Husak

Jasna, Jana Kasprowicza, Klonowa, Kazimierza Koczocika, Władysława Stanisława Reymonta, Tatarska, Tkacka, Wierzbowa, Wojska Polskiego, Zielona


Osiedle nr 7

Przewodniczący Rady Osiedla – Tadeusz Kałamarz
Przewodnicząca Zarządu Osiedla – Katarzyna Buczek

Aleksandrów, Czarnieckiego, Krzywa, Węgierska, Wiejska, Żurawia


Osiedle nr 8

Przewodnicząca Rady Osiedla – Danuta Wlazło
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Andrzej Rozpotyński (e-mail: andrzejr61@wp.pl )

11 Listopada, Kwietna, Lipowa, Lwowska Od 24 Do Końca, Misiągiewicza Orląt Lwowskich, Otwarta, Pszenna, Pułkownika Rolskiego, Rolna, Rzemieślnicza, Słoneczna, Sportowa, Staropocztowa, Mikołaja Kopernika, Osiedle Józefa Benbenka, Pod Rozborzem, Pogodna


Osiedle nr 9

Przewodniczący Rady Osiedla – Ryszard Michna
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Adam Wójtowicz

3 Maja, Dworcowa, Dynowska, Głęboka, Ignacego Krasickiego, H. Kołłątaja, Królowej Jadwigi, Okopowa, Plac Chopina, Plac Jana Pawła II, St. Staszica


Osiedle nr 10

Przewodnicząca Rady Osiedla – Izabela Jucha
Przewodniczący Zarządu Osiedla – Maria Krupa

Dobra, Gen. Andersa, Generała Antoniego Chruściela, Pod Chałupkami, Wiśniowa, Wspólna, Za Parowozownią, Urocza


Osiedle nr 11

Przewodniczący Rady Osiedla – Tadeusz Czarny
Przewodnicząca Zarządu Osiedla – Bernadetta Zamorska

Armii Krajowej, Długa, Gorliczyńska 60-90 parzyste, od 91 do końca, Jedności, Łąkowa, Mostowa, Ignacego Solarza.