UWAGA! Burze z gradem i upał.

IMiGW-PIB Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie OSTRZEGA! Burze z gradem/2, Upał/2. Obszar powiaty: bieszczadzki, brzozowski, dębicki, jarosławski, jasielski, kolbuszowski, Krosno, krośnieński, leski, leżajski, lubaczowski, łańcucki, mielecki, niżański, przemyski, Przemyśl, przeworski, ropczycko-sędziszowski, rzeszowski, Rzeszów, sanocki, stalowowolski, strzyżowski, Tarnobrzeg, tarnobrzeski. Prognozowane są burze, którym miejscami będą towarzyszyć bardzo silne opady deszczu od 25 mm do 35 mm, oraz porywy wiatru do 100 km/h. Miejscami grad. Najbardziej intensywne zjawiska wystąpią w godzinach wieczornych. Prognozuje się upały. Temperatura maksymalna w dzień od 30°C do 33°C. Temperatura minimalna w nocy od 16°C do 19°C.

Ważność: od godz. 14:00 dnia 20.06.2022 do godz. 03:00 dnia 21.06.2022 r. Prawdopodobieństwo: 80%.