Dni Przeworska 2022

Przed nami 3 dni wypełnione atrakcjami i dobrą zabawą! Świętowanie rozpoczynamy już w piątek 8 lipca 2022 r. i bawimy się hucznie do niedzieli 10 lipca 2022 r. Przed nami moc atrakcji oraz świetne koncerty Andrzej Piaseczny, KSU, DOC., Mimo Wszystko, Michał Grzywnahttps://www.facebook.com/PowiatowaOrkiestraDivertimento, The FoxCats, #MarcelKotuła – gwiazda The Voice Kids. Zespół muzyczny Libero BandDJ Namteh – gwarantują wspaniałą zabawę taneczną i dyskotekę. Niesamowitych wrażeń wizualnych dostarczy nam POKAZ LASEROWY & FLUO DRUMS Morningstar Music Agency. Po raz pierwszy na DNIACH PRZEWORSKA – Żarciowozy #ŻarciowozyTeam. O spalenie kalorii zadba MOSiR Przeworsk: Turniej Piłki Nożnej Szóstek o Puchar Burmistrza Miasta Przeworska, Turniej Koszykówki Dzieci i Młodzieży „Trio-Basket”, Turniej Badmintona Dzieci i Młodzieży, Jubileuszowy X Przeworski Rajd Rowerowy!

Organizatorami wydarzenia jest: Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. Współorganizator: MOSiR Przeworsk. Partner: Inventorbbq