Miasto Dzieciom – Bawcie się razem z nami 2022

Siódma edycja imprezy z okazji Dnia Dziecka, której organizatorami był Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz MOSiR Przeworsk, jest już za nami.

Ufff……Wiele działo się w niedzielne popołudnie na Zajeździe Pastewnik. Pomimo tego, iż impreza trwała w godzinach 15.00.-19.00, pierwsi jej uczestnicy pojawili się na obiekcie już po godzinie 14, a ostatni opuszczali go przed godziną 20 i to tylko dlatego, że zaczynały się małe opady deszczu. Jak co roku, na dzieci czekało wiele bezpłatnych atrakcji: dmuchańce, zabawy z animatorami, malowanie twarzy czy fotobudka. Dodatkowo na głównej scenie brylowali mali artyści, którzy różnorodnym repertuarem rozgrzewali tłumnie zgromadzoną publiczność. Punktem kulminacyjnym okazały się wystrzały piany, które przyniosły najmłodszym wiele radości.

Z radością należy nadmienić, iż Dom z Tkackiej, jego atrakcje oraz stoiska z warsztatami prowadzone przed samym budynkiem, także cieszyły się wielkim zainteresowaniem. W tle imprezy prowadzona była zbiórka środków na leczenie Poli Matuszek, której rodzice zaszczycili nas swoją obecnością. Pragniemy złożyć podziękowania wszystkim partnerom niedzielnego wydarzenia, którzy włączyli się w organizację lub przebieg tej imprezy, tj.:

Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku,
Przedszkole Miejskie Nr 3 w Przeworsku,