Akcja edukacyjna – „Domki dla owadów”

Burmistrz Miasta Przeworska zaprasza grupy szkolne (ze szkół podstawowych i średnich) z terenu miasta Przeworska do wzięcia udziału w akcji edukacyjnej polegającej na zapoznaniu się z zasadami wypełniania domków/hoteli dla owadów w prawidłowy sposób, tak aby chciały w nich zamieszkać owady pożyteczne. Edukacja będzie prowadzona w terminie od 16 do 30 kwietnia 2024 r. przez pracowników Referatu Ochrony Środowiska na terenie placówek szkolnych.

NA CZAS ZAJĘĆ PROWADZĄCY ZAPEWNI UCZNIOM PUSTE DOMKI DLA OWADÓW WRAZ Z MATERIAŁAMI DO SAMODZIELNEGO ICH WYPEŁNIENIA.

Zadanie pn. „Przeworskich uczniów edukacja – ochrony środowiska akcja!” realizowane w ramach programu priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” Część 2) Fundusz Ekologii” finansowanego ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Rzeszowie.