III Przeworski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej dobiegł końca

Koncertem finałowym w wykonaniu wspaniałych artystek: Ewy Menaszek – mezzosopran oraz Ewy Rzeteckiej-Niewiadomskiej – organy, zakończył się III Przeworski Festiwal Muzyki Kameralnej i Organowej.

Dzieła J.S.Bacha, „Panis Angelicus” C.Francka, „Pie Jesu” G.Faure czy „Ave Maria” F.Schuberta były piękną puentą trzech muzycznych spotkań, na które zaprosiło Stowarzyszenie Art Music Artist w partnerstwie z Leszkiem Kisielem Burmistrzem Miasta Przeworska. Wraz z burmistrzem udział w koncercie wzięli z-ca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.

Oprócz gratulacji i podziękowań dla artystów za wyjątkową ucztę muzyczną, wielkie podziękowania spłynęły na ręce Dyrektor Artystycznej Festiwalu dr Wioletty Fludy-Tkaczyk, która z zaangażowaniem już po raz trzeci podjęła się organizacji festiwalu.

Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli udział w III Przeworskim Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. To wielka radość dla Przeworska, że tego typu wydarzenia na stałe wpisują się w kalendarz miejskich wydarzeń artystycznych.