Drugi koncert w ramach III Przeworskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej

Ciekawe połączenie muzyczne zaproponowali przeworskiej publiczności organizatorzy kolejnego koncertu III Przeworskiego Festiwalu Muzyki Kameralnej i Organowej. W Bazylice pw. Ducha Świętego w Przeworsku w niedzielę 17 marca, delikatne dźwięki fletu połączyły się z majestatycznym brzmieniem organów, a to za sprawą artystów: flecistki Martyny Klupś-Radny oraz organisty Tomasza Głuchowskiego.

Wśród licznie zgromadzonej publiczności w imieniu partnera wydarzenia Burmistrza Miasta Przeworska udział w koncercie wziął z-ca burmistrza Wojciech Superson, który podziękował artystom i Dyrektor Artystycznej Festiwalu dr Wioletcie Fludzie-Tkaczyk. Przed nami jeszcze ostatni koncert w ramach festiwalu zaplanowany na niedzielę 24 marca. Serdecznie zapraszamy!