Rozpoczynają się prace przy zabezpieczeniu osuwiska „Starego Miasta”

Koniec tegorocznej majówki to początek ostatniego etapu prac związanych z zabezpieczeniem osuwiska „Starego Miasta” w rejonie ulic Kręta – Wałowa – Bernardyńska. Zaplanowane roboty to głównie budowa kanalizacji deszczowej oraz przebudowa dróg na ulicach Wałowej i Bernardyńskiej w Przeworsku. Z uwagi na zwartą zabudowę oraz centralne położenie tych odcinków drogowych nastąpią poważne ograniczenia w ruchu wraz z zamknięciem poszczególnych dróg. W celu umożliwienia komunikacji, ruch na ulicy Kilińskiego odbywać się będzie dwukierunkowo.

Mieszkańców wskazanych ulic prosimy o cierpliwość i życzliwość dla osób realizujących to zadanie, natomiast osobom które zamierzają udać się w ten rejon miasta zalecamy pozostawianie samochodów na parkingach w rejonie ulic Słowackiego, Kąty i Rynek. Wszelkie niedogodności związane z prowadzonymi pracami drogowymi zrekompensuje nam estetyczny i funkcjonalny efekt remontu ulicy Bernardyńskiej oraz Wałowej.