IV Powiatowy Konkurs Pięknego Czytania

W piątek 14 kwietnia odbyło się uroczyste rozstrzygnięcie IV Powiatowego Konkursu Pięknego Czytania, zorganizowanego przez Szkołę Podstawową nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Przeworsku oraz Pedagogiczną Bibliotekę Wojewódzką w Przemyślu Filia w Przeworsku. Patronat nad konkursem jak co roku objął Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska. W konkursie udział wzięło 88 uczestników.

W uroczystym rozstrzygnięciu konkursu udział wzięli: burmistrz Leszek Kisiel, Lidia Bułaś Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 3 im. Józefa Piłsudskiego w Przeworsku, Piotr Pękalski – Wicedyrektor Podkarpackiego Zespołu Placówek Wojewódzkich w Rzeszowie ds. Pedagogicznej Biblioteki Wojewódzkiej im. Józefa Gwalberta Pawlikowskiego w Przemyślu, Katarzyna Rudnicka – Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Przemyślu Filia w Przeworsku, Małgorzata Wołoszyn kustosz przeworskiego muzeum, sponsor wydarzenia Tomasz Dryja dyrektor Geyer & Hosaja Sp. z o.o., a także nauczyciele przygotowujący uczniów i rodzice.

Gratulujemy zwycięzcom i wszystkim uczestnikom konkursu.