Inauguracja roku akademickiego WSSG w Przeworsku

W minioną niedzielę, 17 października, wspólnie z Przewodniczącym Rady Miasta Przeworska Tomaszem Majbą oraz z-cą Wojciechem Supersonem mieliśmy zaszczyt uczestniczyć w inauguracji roku akademickiego w Wyższej Szkole Społeczno-Gospodarczej w Przeworsku. W bieżącym roku uczelnia obchodzi jubileusz 10-lecia powstania. WSSG gruntownie odmieniła życie Przeworska wpływając na jego naukowy, kulturalny, społeczny i gospodarczy rozwój.

Dzięki bogatej ofercie edukacyjnej, zawierającej m.in. takie kierunki jak zarządzanie w administracji, ekonomika i organizacja przedsiębiorstw, zarządzanie bezpieczeństwem, zarządzanie logistyką przewozów drogowych rzeczy i osób, uczelnia każdego roku staje się coraz lepiej rozpoznawalna na terenie Podkarpacia.

Życzę, by ten jubileusz przyniósł władzom i kadrze WSSG wiele satysfakcji płynącej z przekazywania wiedzy oraz wszelkiej pomyślności w pracy dydaktycznej oraz naukowej. Studentom życzę niegasnącej ciekawości i energii do aktywnych działań i wielu sukcesów – Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel.