wtorek, 16 lipca 2019
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

PRZEWORSKI JARMARK RZEMIOSŁA
Wpisany przez Wiktor Janusz   
czwartek, 11 lipca 2019 14:21

Urząd Miasta Przeworska wraz z Agencją Rozwoju Regionalnego w Svidniku na Słowacji, 16 czerwca 2019 r. zorganizowali „Jarmark rzemiosła” zrealizowany w ramach mikroprojektu „Zapomniane rękodzieło pogranicza” współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego, w ramach Programu Współpracy Transgranicznej Interreg V-A Polska – Słowacja 2014 -2020. Projekt był realizowany przez rok, zaś „Jarmark rzemiosła” był jego ostatnim wydarzeniem.

Więcej…
 
CHROŃ SWOJE DANE PODCZAS WAKACJI
Wpisany przez Wojciech Pieniążek   
piątek, 05 lipca 2019 08:13

Chroń swoje dane osobowe podczas wakacji‼️ Zachęcamy do zapoznania się z kilkoma poradami Urzędu Ochrony Danych Osobowych, jak w czasie wakacji zadbać o swoje dane osobowe i uchronić się przed potencjalnymi problemami.
Poradnik dostępny pod adresem: URZĄD OCHRONY DANYCH OSOBOWYCH

 
BUDOWA ZJAZDU AUTOSTRADOWEGO W PRZEWORSKU ZAKOŃCZONA - ODDANA DO RUCHU
poniedziałek, 01 lipca 2019 21:50

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel informuje, że po wielu latach oczekiwań i 15 miesiącach intensywnych prac zakończona została realizacja zadania pn. „Budowa drogi wojewódzkiej Nr 835 Lublin – Przeworsk- Grabownica Starzeńska na odcinku od węzła A4 do DK4 (Gwizdaj)…”. Zawiadomienie Podkarpackiego Zarządu Dróg Wojewódzkich w Rzeszowie o zakończeniu budowy zostało przyjęte bez sprzeciwu przez Podkarpackiego Wojewódzkiego Inspektora Nadzoru Budowlanego, a wcześniej udzielono pozwolenia na użytkowanie wiaduktu drogowego WD-1 nad linią kolejową 91Kraków-Medyka w miejscowościach Gorliczyna i Grzęska.

 

Więcej…
 
PONIATOWSKIEGO I KWIETNA PO REMONCIE
Wpisany przez Wojciech Pieniążek   
czwartek, 27 czerwca 2019 13:54

Mimo doskwierających w ostatnim czasie upałów ciągle trwają prace mające na celu polepszenie infrastruktury drogowej w naszym mieście. Na osiedlu Józefa Poniatowskiego oddany został odcinek 760 m2 nawierzchni bitumicznej, wraz z 167 m2 nawierzchni brukowej oraz 230 mb krawężników betonowych. Wartość prac wykonanych przez firmę PBDIS BUDINSTEL Przeworsk wyniosła 142 176,11 zł.

Więcej…
 
RODZINA 500+ RUSZA NA NOWYCH ZASADACH
Wpisany przez Wojciech Pieniążek   
wtorek, 25 czerwca 2019 15:13

Od 1 lipca 2019 r. Program Rodzina 500+ rusza na nowych zasadach - m.in. bez kryterium dochodowego. Szczegóły na plakatach i na stronie internetowej.

Więcej…
 
UWAGA! ODKOMARZANIE PRZEWORSKA
poniedziałek, 24 czerwca 2019 14:50

Zgodnie z zapowiedziami Burmistrza Miasta Przeworska, przystępujemy dziś do odkomarzania miasta Przeworska. W trosce o bezpieczeństwo mieszkańców, zwierząt i pożytecznych owadów zabieg będzie wykonywany z ziemi. Zastosowane przez specjalistyczną firmę preparaty posiadają wszystkie niezbędne atesty, prosimy jednak o nie wchodzenie na wskazane tereny w wyznaczonych terminach.

Więcej…
 
środa, 19 czerwca 2019 12:50

 

 

W imieniu własnym i całego zespołu pracowników bardzo serdecznie dziękuję Państwu Radnym za jednogłośne udzielenie mi wotum zaufania i absolutorium - głosowanie za pozytywną oceną mojej pracy. To dla mnie bardzo ważne. Odbieram to jako akceptację moich działań w sprawie inwestycji oraz dbałości o budżet Przeworska. Zobowiązuje mnie to także do dalszej i efektywniejszej pracy dla naszego miasta.

Dziękuję wszystkim pracownikom i służbom urzędu, prezesom spółek miejskich, dyrektorom, kierownikom oraz pracownikom jednostek organizacyjnych miasta, a przede wszystkim zastępcy Panu Wojciechowi Supersonowi i Skarbnikowi Miasta Przeworska Pani Dorocie Jarosz - przemyślane wydatkowanie środków publicznych i strategiczne działania to zasługa współpracy z Państwem.

Bardzo dziękuję za zaufanie.


Burmistrz Miasta Przeworska

 

 
BUDŻET OBYWATELSKI MIASTA PRZEWORSKA NA ROK 2020
wtorek, 18 czerwca 2019 09:20

Po skutecznie rozstrzygniętym i realizowanym budżecie obywatelskim w bieżącym roku, Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel zaprasza do zapoznania się z zasadami i trybem realizacji drugiej edycji „Budżetu obywatelskiego miasta Przeworska na rok 2020”.

Więcej…
 
SERWIS INSTALACJI OZE
poniedziałek, 17 czerwca 2019 09:30

Zgłoszenia dotyczące awarii instalacji solarnych, fotowoltaicznych oraz kotłów na pellet (z projektu „Odnawialne źródła energii w Mieście Przeworsku i Gminie Błażowa”) przyjmowane są w Referacie Rozwoju Miasta w Urzędzie Miasta Przeworska (pokój nr 222), telefonicznie pod numerem 16 648 78 44 wew. 132 (w godz. od 7.30 do 15.30), lub za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .

Więcej…
 
DZIEŃ PATRONA MIASTA PRZEWORSKA ŚW. ANTONIEGO
Wpisany przez Wojciech Pieniążek   
piątek, 14 czerwca 2019 13:55

W roku jubileuszowym 800-lecia święceń kapłańskich św. Antoniego, Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz gwardian klasztoru oo. Bernardynów o. Izajasz Styczyński zaprosili na uroczyste obchody Dnia Patrona Miasta. W czwartkowy wieczór mieszkańcy Przeworska i zaproszeni goście zgromadzili się w kościele pw. św. Barbary na uroczystej Mszy Świętej.

Więcej…
 
<< pierwsza < poprzednia 1 2 3 4 5 6 7 8 9 następna > ostatnia >>

Strona 1 z 9

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt