piątek, 18 czerwca 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt

ROCZNA INFORMACJA ZA 2020 ROK PDF Drukuj Email
ROCZNA INFORMACJA ZA 2020 ROK .

W związku z zapisami umowy w ramach projektu pn. „Odnawialne źródła energii w Mieście Przeworsku i Gminie Błażowa”, Burmistrz Miasta Przeworska informuje, iż na koniec 2020 roku każdy użytkownik instalacji zobowiązany jest złożyć informację o ilości wytworzonej energii oraz umożliwić przeprowadzenie inwentaryzacji instalacji. W związku z powyższym proszę o wypełnienie „Rocznej informacji dotyczącej użytkowania instalacji OZE” załączonej poniżej oraz dostarczenie jej do Urzędu Miasta Przeworska w nieprzekraczalnym terminie do dnia 10 stycznia 2021 r., w wybrany sposób:

1.    Wysłanie pocztą na adres: Referat Rozwoju Miasta, Urząd Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, 37-00 Przeworsk,
2.    Osobiste złożenie w Kancelarii Ogólnej Urzędu Miasta (parter),
3.    Wysłanie skanu na adres e-mail: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. .W przypadku wysłania skanu, oryginał dokumentu należy dostarczyć do Urzędu Miasta w terminie do 31 stycznia 2021r.

Sposób odczytu ilości wyprodukowane energii opisany został w poniższej instrukcji.

Dodatkowe informacje udzielane są w Referacie Rozwoju Miasta pod numerem telefonu 16 648 78 44 wew. 132 lub 661 039 263 w godzinach od 7:30 do 15:30.

Dokumenty do pobrania: INSTRUKCJA ODCZYTU, ROCZNA INFORMACJA DOTYCZĄCA UŻYTKOWANIA INSTALACJI OZE.

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt