wtorek, 15 czerwca 2021

Możliwości uruchomienia przedszkoli PDF Drukuj Email
czwartek, 30 kwietnia 2020 14:53
Możliwości uruchomienia przedszkoli.

Jak poinformował wczoraj Premier Mateusz Morawiecki, żłobki i przedszkola mogą być otwarte od 6 maja br. Placówki te mają działać „w reżimie sanitarnym” i zgodnie z wytycznymi GIS, a także Ministerstwa Edukacji Narodowej. Wielu pracujących rodziców czeka na otwarcie placówek opiekuńczo-wychowawczych, dlatego też dziś Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel, wspólnie z dyrektorami szkół i miejskich przedszkoli przeanalizował możliwości ich uruchomienia, oczywiście po wcześniejszym sanitarnym przygotowaniu obiektów. Nauczyciele wychowawcy będą kontaktować się z rodzicami w celu oszacowania liczby zainteresowanych korzystaniem z opieki w naszych placówkach oświatowych.

Prosimy rodziców o śledzenie stron internetowych i portali społecznościowych szkół i przedszkoli, gdzie na bieżąco będą publikowane informacje w tym zakresie. Decyzja co do otwarcia przedszkoli miejskich zostanie podjęta w poniedziałek 4 maja 2020 r.

Poprawiony: środa, 20 maja 2020 07:53

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt