wtorek, 15 czerwca 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


PDF Drukuj Email
piątek, 13 marca 2020 16:22
Komunikat Przeworskiej Gospodarki Komunalnej.

Ze względów bezpieczeństwa, w sytuacji rozprzestrzeniania się koronawirusa i wskazaniem ograniczenia przebywania w zatłoczonych miejscach informujemy, iż wszelkie sprawy związane z działalnością Przeworskiej Gospodarki Komunalnej sp. z o.o., m. in. zawieranie umów, dokonywanie płatności, uzyskiwanie warunków i decyzji i inne, od dnia dzisiejszego można realizować tylko drogą elektroniczną, telefoniczną i pocztową. W przypadku konieczności osobistego stawienia się w siedzibie Spółki prosimy o telefoniczne umówienie się na spotkanie.

W ZWIĄZKU Z POWYŻSZYM KASA NIECZYNNA DO ODWOŁANIA

Wszelkie przelewy należności prosimy dokonywać na nasz rachunek bankowy: 50 1240 2597 1111 0000 3164 3209 Bank Pekao S.A. w tytule wpisując nr nabywcy oraz nr faktury, której dotyczy płatność.

W związku z zaistniałą sytuacją wstrzymujemy do 30 kwietnia 2020 roku bezpośredni odczyt wskazań z urządzeń pomiarowych przez inkasentów, a faktury za dostawę wody i odbiór ścieków będą wystawiane na podstawie średniego odczytu z ostatnich 3 miesięcy lub na podstawie telefonicznego/mailowego podania stanu licznika przez odbiorcę. Aby zapewnić ciągłość w dostarczaniu wody, odprowadzaniu ścieków oraz odbioru odpadów od mieszkańców, Przeworska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. na dzień dzisiejszy pracuje normalnie, a podejmowane działania mają na celu zminimalizowanie ryzyka wystąpienia jakichkolwiek ograniczeń w tym zakresie.

 

 

Zakład/dział

 

 

Telefon

 

 

Adres email

 

 

Biuro PGK Sp. z o.o.

 

 

16 648-82-36

 

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Zakład Oczyszczania,

Gospodarki Odpadami i Usług,

 

 

16 648-79-33

 

 

kotulska@pgk-przeworsk.pl

 

 

Zakład Wodociągów i Kanalizacji

 

 

16 648-72-89

w. 22, 25

 

 

Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

Poprawiony: wtorek, 19 maja 2020 15:18
 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt