czwartek, 5 sierpnia 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


ŚWIĘTO SENIORÓW PDF  Array Drukuj Array  Email
ŚWIĘTO SENIORÓW.

15 listopada 2018 roku w sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przeworska i Starostwa Powiatowego przeworscy seniorzy świętowali Światowy Dzień Seniora. Organizatorem spotkania był przeworski oddział Polskiego Związku Emerytów Rencistów i Inwalidów. Uroczystość jest wyrazem szacunku i podziękowaniem za przykład życia seniorów oraz dowodem na to, że jesień życia może być piękna.

Obecna na spotkaniu Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska, dla wszystkich seniorów na ręce przewodniczącego przeworskiego oddziału PZERiI złożyła najlepsze życzenia pomyślności, wytrwałości w pokonywaniu wszelkich trudności dnia codziennego oraz odwagi w realizowaniu swoich marzeń i zamierzeń. Zapewniając, że Burmistrz Miasta Przeworska pamięta o seniorach, przekazała również list z życzeniami od burmistrza i kosz upominkowy.

Uroczystość swoim występem ubogaciły dzieci ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, prezentując piękny patriotyczny program słowno-muzyczny nawiązujący do 625. rocznicy nadania praw miejskich dla Przeworska oraz 100. rocznicy odzyskania niepodległości przez Polskę.

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt