wtorek, 15 czerwca 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE PRZEWORSKA – PODSUMOWANIE KADENCJI PDF  Array Drukuj Array  Email
WIADOMOŚCI SAMORZĄDOWE PRZEWORSKA – PODSUMOWANIE KADENCJI.

Szanowni Państwo,

przed czterema laty rozpocząłem urzędowanie na stanowisku Burmistrza Miasta Przeworska z Waszej woli. Nadchodzi czas zakończenia obecnej kadencji burmistrza i Rady Miasta. Z tej okazji pragnę podsumować ostatnie czterolecie pełnienia przeze mnie tych wymagających, lecz zaszczytnych obowiązków.

 

Wiele w tym czasie udało się zrobić, mimo że nie zawsze było to łatwe. Zmiany w Przeworsku widoczne są na każdym kroku i w centrum i na obrzeżach miasta. Przez 4 lata wykorzystaliśmy właściwie wszystkie szanse i możliwości rozwoju na wielu polach działalności. Jako Burmistrz Miasta Przeworska jestem zobowiązany do informowania mieszkańców o tym, co się wydarzyło w naszym mieście.

Niniejszy numer Wiadomości Samorządowych Przeworska to zbiór istotnych wydarzeń z całej mijającej kadencji. Wierzę, że przedstawione informacje pokażą efekty pracy naszego samorządu i jednostek organizacyjnych miasta Przeworska.

W ciągu kolejnych lat pracy i zarządzania sprawami miejskimi pojawiło się wiele trudnych kwestii, ale również sporo miłych i przyjemnych wydarzeń, które motywowały mnie do jeszcze większego wysiłku dla dobra społeczności. Planowane zadania i inwestycje pokazują jak wiele jeszcze można zrobić, by nasze miasto systematycznie się rozwijało.

Serdecznie dziękuję wszystkim tym, którzy wspierali i współtworzyli rozwój Przeworska przez ostatnie lata. Zachęcam do lektury niniejszego numeru i własnej oceny zmian, które dokonały się w naszym mieście w bieżącej kadencji.

Leszek Kisiel
Burmistrz Miasta Przeworska

elektroniczna wersja WSP

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt