wtorek, 22 czerwca 2021
Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt


SPOTKANIE - KONSULTACJE SPOŁECZNE
Wpisany przez Agnieszka Zakrzewska   
czwartek, 10 grudnia 2020 10:49
SPOTKANIE - KONSULTACJE SPOŁECZNE.

Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel zaprasza do konsultacji społecznych dotyczących opracowania miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego (MPZP) w rejonie ul.Grunwaldzkiej - dokumentu określającego przeznaczenie terenu oraz lokalne zasady zagospodarowania. Spotkanie odbędzie się dzisiaj, 10 grudnia, o godz.16.00, w ratuszu, I piętro. Ze względu na obostrzenia dotyczące gromadzenia się osób, spotkanie otwarte zostanie przeprowadzone również z wykorzystaniem środków porozumiewania się na odległość. Link do uczestnictwa w spotkaniu otwartym on-line, zorganizowanym w ramach Konsultacji społecznych dotyczących miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego w rejonie ul. Grunwaldzkiej w Przeworsku: https://www.youtube.com/channel/UCsyvh9kfaQHVvMnJ2ZJNI5A

 

Numer telefonu, umożliwiający zabranie głosu w przedmiocie konsultacji lub zgłoszenie wniosków do miejscowego planu zagospodarowania przestrzennego: 663 986 788 Telefon będzie aktywny podczas spotkania. Prosimy dzwonić w wyznaczonej części spotkania. Formularz ankiety oraz formularz wniosku do planu - do wypełnienia i złożenia w terminie do dnia 15 grudnia 2020 r. w formie:

 

- papierowej - w kancelarii Urzędu Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk

- elektronicznej - na adres: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć.

 

 

Strona głównaAktualnościDEKLARACJA DOSTĘPNOŚCIBIPKontakt