IV Międzynarodowa Akcja „Czytanie na Polanie”

Książka, świeże powietrze i dobra atmosfera – tak właśnie wyglądało dzisiejsze „Czytanie na Polanie” w Przeworsku!

Miejska Biblioteka Publiczna w Przeworsku włączyła się w IV Międzynarodową Akcję „Czytanie na Polanie”. Przed budynkiem biblioteki zgromadziło się wielu entuzjastów wspólnego czytania.

W wydarzeniu uczestniczyli zastępca burmistrza Wojciech Superson, sekretarz miasta Agnieszka Zakrzewska oraz uczniowie Szkoła Podstawowa nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, którzy udowodnili, że po książkę można sięgać nie tylko w domu czy w bibliotece, ale także pod chmurką!

Celem akcji jest promocja czytelnictwa wśród dzieci i młodzieży oraz pokazanie, że książka świetnie sprawdza się w każdej sytuacji i w każdym miejscu. Bo czytanie na polanie? Brzmi jak bardzo dobry plan!