Burmistrz Miasta Przeworska spotkał się dziś z ppłk. Danielem Świątoniowskim, nowym dowódcą 21 Batalionu Saperów w Gniewczynie Łańcuckiej.
Spotkanie było okazją do osobistego pogratulowania objęcia stanowiska oraz przekazania życzeń powodzenia w pełnieniu nowej funkcji. W rozmowach uczestniczył również chor. Wojciech Lonc.
Podczas spotkania omówiono wstępne kwestie związane z organizacją tegorocznych obchodów Święta Wojska Polskiego oraz Narodowego Święta Niepodległości. Rozmowy dotyczyły dalszej współpracy i wspólnych działań na rzecz lokalnej społeczności.










