Spotkanie z nowym dowódcą 21 Batalionu Saperów

Burmistrz Miasta Przeworska spotkał się dziś z ppłk. Danielem Świątoniowskim, nowym dowódcą 21 Batalionu Saperów w Gniewczynie Łańcuckiej.

Spotkanie było okazją do osobistego pogratulowania objęcia stanowiska oraz przekazania życzeń powodzenia w pełnieniu nowej funkcji. W rozmowach uczestniczył również chor. Wojciech Lonc.

Podczas spotkania omówiono wstępne kwestie związane z organizacją tegorocznych obchodów Święta Wojska Polskiego oraz Narodowego Święta Niepodległości. Rozmowy dotyczyły dalszej współpracy i wspólnych działań na rzecz lokalnej społeczności.