Z okazji Dnia Pracownika Gospodarki Komunalnej składamy serdeczne podziękowania wszystkim Pracownikom Przeworskiej Gospodarki Komunalnej za codzienną, odpowiedzialną i niezwykle ważną pracę wykonywaną na rzecz naszego miasta.
Państwa zaangażowanie ma ogromny wpływ na komfort życia mieszkańców oraz estetykę i funkcjonowanie Przeworska. Dbanie o zieleń miejską , utrzymanie czystości i gospodarkę odpadami, troska o infrastrukturę komunalną oraz porządek w przestrzeni publicznej to zadania wymagające profesjonalizmu, systematyczności i dużego poczucia odpowiedzialności.
Szczególne wyrazy uznania kierujemy za gotowość do działania w sytuacjach wymagających szybkiej reakcji, dodatkowego wysiłku i zaangażowania .
Dziękujemy za codzienną pracę na rzecz mieszkańców oraz rozwój naszego miasta. Życzymy Państwu dużo zdrowia, satysfakcji zawodowej, pomyślności w życiu osobistym oraz nieustającej życzliwości i wdzięczności ze strony lokalnej społeczności .





