Jubileusz 15-lecia Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków w Przeworsku

Jubileusz 15-lecia to wyjątkowy moment podsumowań, wdzięczności i docenienia osób, które od lat z zaangażowaniem działają na rzecz innych – tak było podczas uroczystości Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Powiatowego w Przeworsku.

W wydarzeniu udział wzięli Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska.

Burmistrz złożył na ręce Pani Krystyny Woźniak Prezes Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków Koła Powiatowego w Przeworsku serdeczne gratulacje oraz słowa uznania za ich zaangażowanie, działalność edukacyjną, profilaktyczną i integracyjną. Zaznaczył, jak ważną rolę odgrywa organizacja w budowaniu świadomości zdrowotnej i wspieraniu mieszkańców naszego miasta i powiatu.

Z okazji jubileuszu przekazał również drukarkę, która będzie służyć Stowarzyszeniu w codziennej pracy biurowej i dalszej realizacji ich cennych inicjatyw.

Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska wraz z Sekretarz Miasta Agnieszką Zakrzewską znaleźli się w gronie osób uhonorowanych odznaką Ambasadora Polskiego Stowarzyszenia Diabetyków.

Życzymy przeworskiemu kołu diabetyków wielu kolejnych lat owocnej działalności, nieustającej energii oraz sukcesów w podejmowanych działaniach!