Śniadanie wielkanocne w Domu dla Dzieci w Przeworsku

Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska uczestniczył w tradycyjnym śniadaniu wielkanocnym Fundacji Wzrastanie w Domu dla Dzieci w Przeworsku. Burmistrzowi towarzyszyli: Magdalena Szlachta dyrektor Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przeworsku, Bogdan Sebzda dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 im. Hugona Kołłątaja w Przeworsku, Grzegorz Łuczyk dyrektor MOSiR Przeworsk.

To wyjątkowe spotkanie, które na stałe wpisało się w kalendarz miejskich wydarzeń, było okazją do wspólnego świętowania i rozmów w serdecznej, rodzinnej atmosferze. Wielkanocne potrawy poświęcił bp Stanisław Jamrozek.