Uwaga! Zakaz parkowania w obrębie Rynku w Narodowe Święto Niepodległości

11 listopada, w związku z obchodami Narodowego Święta Niepodległości, parkowanie w obrębie Rynku w godz. 7.00–20.00 nie będzie możliwe.
Utrudnienia obejmą odcinek od Sanepidu, wzdłuż ratusza, parking przy piekarni „Felicja”, aż do oddziału banku PKO.
Możliwość parkowania dostępna będzie na parkingach przy ul. Słowackiego oraz ul. Kąty.

Przepraszamy za niedogodności i liczymy na Państwa wyrozumiałość.
Zachęcamy jednocześnie do udziału w uroczystościach i wspólnego świętowania tego wyjątkowego dnia.