7 lutego Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska podczas piątkowych uroczystości kierownikowi DDS Pani Krystynie Kaszubie, personelowi oraz wszystkim seniorom, wspólnie z Przewodniczącym Rady Miasta Przeworska Tomaszem Majbą oraz kierownictwem urzędu złożył najserdeczniejsze gratulacje oraz życzenia, aby to wyjątkowe miejsce pełne ciepła, życzliwości i wzajemnego wsparcia służyło lokalnej społeczności przez długie lata. Nie zabrakło życzeń zdrowia i satysfakcji z rozwijania pasji oraz realizowanych działań.
Dzienny Dom „Senior+” w Przeworsku po raz kolejny udowodnił, że jest miejscem, gdzie każdy senior może poczuć się wyjątkowo i korzystać z przestrzeni do aktywnego spędzania czasu w miłym towarzystwie.



























































