Konkurs plastyczny pn. „Segreguję – zyskuję”

Burmistrz Miasta Przeworska ogłasza konkursu plastyczny pn. „Segreguję – zyskuję” dla uczniów klas I-VIII szkół podstawowych znajdujących się na terenie naszego miasta. Konkurs realizowany jest jako zadanie pn. „Przeworskich uczniów edukacja – ochrony środowiska akcja!” w ramach programu priorytetowego „Program Regionalnego Wsparcia Edukacji Ekologicznej” Część 2) Fundusz Ekologii” finansowanego ze środków NFOŚiGW oraz WFOŚiGW w Rzeszowie. Celem konkursu jest pogłębianie wiedzy dzieci w tematyce poprawnej segregacji odpadów oraz ich oddziaływania na środowisko.

Prace należy składać w nieprzekraczalnym terminie do 10 listopada 2023 r. (tj. piątek) osobiście w siedzibie organizatora w godzinach od 7.30 do 15.30 lub za pośrednictwem poczty/przesyłki kurierskiej na adres: Urząd Miasta Przeworska, ul. Jagiellońska 10, 37-200 Przeworsk.

Szczegółowe informacje dotyczące konkursu i niezbędne załączniki znajdują się na stronie internetowej Urzędu Miasta Przeworska oraz oficjalnym profilu Facebook.