Jubileusz 125-lecia działalności Chóru Męskiego „Echo”

Podwójny Jubileusz świętowała parafia pw. Ducha Świętego w Przeworsku ze względu na 125-lecie działalności Chóru Męskiego „Echo” . Panowie chórzyści swoim śpiewem ubogacili Eucharystię, której przewodniczył Metropolita Przemyski abp Adam Szal. W imieniu Leszka Kisiela Burmistrza Miasta Przeworska najlepsze życzenia i gratulacje złożyli członkom „Echo” z-ca burmistrza Wojciech Superson oraz Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszka Zakrzewska. Na ręce prezesa Gustawa Mroza burmistrz Superson przekazał okolicznościowy grawerton podkreślając wyjątkowość męskich głosów, które na tle chórów mieszanych brzmią szczególnie. Podziękował również za promocję Przeworska przez wiele lat działalności chóru.