Uczniowie przeworskich szkół zainaugurowali rok szkolny 2023/2024. Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska wraz z Sekretarz Miasta Przeworska Agnieszką Zakrzewską oraz kierownik Referatu Oświaty i Spraw Społecznych Marzeną Ślęk uczestniczyli w uroczystości w Szkole Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku.
Początek roku szkolnego to czas zmian na stanowisku dyrektora tej placówki. Burmistrz podziękował dotychczasowej dyrektor Barbarze Motyce za 20 lat kierowania szkołą, dbania o jej dobre imię oraz działania dla jej pożytku. Nowe obowiązki dyrektora SP 1 przejęła Edyta Sochacka odbierając oficjalnie od burmistrza akt powierzenia stanowiska. To odpowiedzialne zadanie pani dyrektor będzie pełnić przez 5 lat szkolnych do dnia 31 sierpnia 2028 roku.











































