Ciąg dalszy prac remontowych w ramach drugiej edycji Polskiego Ładu

Na zlecenie Burmistrza Miasta Przeworska Leszka Kisiela, lider konsorcjum firma DROSEKO Krzysztof Wojtuń z Gniewczyny prowadzi na terenie Przeworska prace modernizacyjno-drogowe. Są to zadania objęte drugą edycją programu Polski Ład. Na ul. Budowlanych, od skrzyżowania przy BRICOMARCHE do wjazdu do Agencji Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa wykonywany jest nowy chodnik oraz nawierzchnia asfaltowa, co powoduje utrudnienia w komunikacji zarówno pieszej, jak i samochodowej na tym odcinku. Równocześnie wymagająca ścieżka terenowa na skarpie, prowadząca z ul. Skłodowskiej do ul. Budowlanych została rozebrana, a w jej miejscu realizowane są nowe schody terenowe z przyległym korytkiem ściekowym odprowadzającym wody deszczowe. Przewidywany termin zakończenia tych robót, przy sprzyjającej aurze to koniec czerwca bieżącego roku.