Uroczyste otwarcie nowo wybudowanej drogi gminnej publicznej Łopuszka Wielka – Zagórze

W odpowiedzi na zaproszenie Burmistrza Miasta i Gminy Kańczuga Andrzeja Żygadły w dniu 1 czerwca Burmistrz Miasta Przeworska dr Leszek Kisiel uczestniczył w uroczystym otwarciu i przekazaniu do użytkowania nowo wybudowanej drogi gminnej publicznej Łopuszka Wielka – Zagórze, zrealizowanej w ramach Rządowego Funduszu Dróg.

Gratulujemy wykonania robót budowlanych, których realizacja była tak oczekiwana przez mieszkańców gminy i powiatu przeworskiego. Wierzymy, że inwestycja ta przełoży się zarówno na komfort codziennego życia lokalnej społeczności, ale także podniesienie poziom efektywności funkcjonowania układu transportowego i usprawni połączenie, np. dla przedsiębiorstw opartych na transporcie. To więc krok ku wyższemu poziomowi rozwoju Miasta i Gminy Kańczuga.