Złote gody w ratuszu

Pół wieku wspólnego życia świętowało w ratuszu 6 par przeworszczan, państwo Maria i Gustaw Mrozowie, Stanisława i Jan Pankowie, Maria i Zbigniew Słyszowie, Zofia i Jan Szwarczakowie, Zofia i Florian Szularowie oraz Zofia i Leszek Szularowie. Jubileusz 50-lecia małżeństwa był okazją do uhonorowania par medalami za długoletnie pożycie małżeńskie nadawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji 2 grudnia 2022 roku dokonał Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Kierownik USC Robert Dybaś, życząc jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości. Dostojni Jubilaci oprócz podejmowanych wyzwań zawodowych wychowali dzieci i doczekali się wnuków i prawnuków. Gratulujemy wspaniałej rocznicy i życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze wspólnie spędzone lata.

Dodajmy, że w naszym ratuszu swoje święto obchodziło również 5 par jubilatów z terenu Gminy Przeworsk, którą obsługuje przeworski Urząd Stanu Cywilnego.