Umowa na kolejne inwestycje podpisana

W ostatnich dniach listopada Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Skarbnik Miasta Dorota Jarosz podpisali umowę z Andrzejem Słomianym właścicielem firmy F. H. U. A. S. Bruk, na realizację przebudowy ul. Rynek w Przeworsku. W ramach tej inwestycji wykonana zostanie podbudowa kamienna i nawierzchnia z kostki brukowej drogi za pomnikiem Władysława Jagiełły oraz odcinka drogi przy placu Mickiewicza. Przebudowane zostaną również istniejące schody i murek oraz dojścia do kamienic nr 2 i 3 w Rynku.

Dzięki uzyskanemu wsparciu z Programu Rozwoju Obszarów Wiejskich w wysokości 193 944,00 zł, w budżecie gminy wystarczyło zaplanować kwotę 377 725,12 zł. Pierwsze prace rozpoczną się jeszcze w grudniu, a zakończenie robót planowane jest na koniec czerwca przyszłego roku.