Sukcesy akrobatek z Przeworska

Powody do dumy przyniosły występy stypendystek sportowych Burmistrza Miasta Przeworska w Mistrzostwach Polski Juniorów w akrobatyce sportowej, które w miniony weekend odbyły się w Łańcucie. Wspaniały wynik osiągnęła Dorota Lipińska, która wraz z koleżanką stanęła na podium zdobywając brązowy medal. Wysokie siódme miejsce wywalczyła w zespole Magdalena Jarosz. UKS Akrobata Łańcut, m.in. dzięki występom przeworszczanek zdobył 3 miejsce w punktacji drużynowej. W mistrzostwach wzięła także udział uczennica Szkoły Podstawowej nr 1 im. Jana Pawła II w Przeworsku Laura Szawan, która w młodszej kategorii wiekowej wspólnie z z Laurą Bester zdobyły srebrny medal!

Serdecznie gratulujemy dziewczynom sukcesów sportowych, które są nagrodą za trud włożony na treningach i wszystkie wyrzeczenia z tym związane. To tez potwierdzenie skuteczności systemu stypendialnego zaproponowanego przez Leszka Kisiela Burmistrza Miasta Przeworska, który wspiera sportowców w dążeniu do najwyższych celów. Trzymamy kciuki za kolejne spektakularne osiągnięcia naszych akrobatek!