Nowe mini boisko do streetball

W ostatnim czasie, jeden z administrowanych przez MOSiR Przeworsk obiektów, wzbogacił się o kolejną przestrzeń dla miłośników sportu. Mowa o terenie rekreacyjno-sportowym przy ul. Nad Stawem, gdzie obok funkcjonującego już placu zabaw oraz boiska trawiastego do piłki nożnej, do użytku oddane zostało mini boisko do koszykówki streetball.

Wykonanie inwestycji, powstało z inicjatywy radnego Rady Miasta Przeworska Krzysztofa Wiśniowskiego oraz dzięki ogromnej pomocy Michała Mędzeli, właściciela firmy Gran-Tech, który bezpłatnie przekazał 80 m² gumowej kostki, stanowiącej bezpieczną nawierzchnię boiska.

Zaangażowanie obu Panów, poparte zostało działaniami Burmistrza MIasta Przeworska Leszka Kisiela, który zabezpieczył dodatkowe środki finansowe w budżecie MOSiR Przeworsk w celu wykonania całości zadania.

Finalnie w ramach inwestycji zrealizowano:

• podbudowę boiska wraz z obrzeżami oraz ułożeniem 80 m² kostki gumowej,
  • zakup i montaż tablicy do koszykówki,
  • malowanie linii boiska,
  • zakup i montaż piłkochwytów,
  • skarpowanie i wyrównanie ziemi wokół boiska.