100 lat Pani Anny Mielech

Przeworszczanka Pani Anna Mielech obchodzi dzisiaj wspaniały jubileusz 100. urodzin. W tym szczególnym dniu z najlepszymi życzeniami i zarazem gratulacjami, Stulatkę odwiedzili Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel oraz kierownik Urzędu Stanu Cywilnego w Przeworsku Robert Dybaś.

Ten wyjątkowy jubileusz jest świętem całej przeworskiej społeczności. Niewielu ludziom bowiem dane jest świętować taką rocznicę, niewielu też los dał możliwość objąć życiem tak wiele ważnych wydarzeń. Życie Pani Anny jest skarbnicą doświadczeń dla wielu i drogocennym dziedzictwem.

Pani Anna wychowała 5 dzieci, doczekała 11 wnuków, 16 prawnuków, a także 2 praprawnuków. Przez całe swoje życie pracowała w gospodarstwie rolnym. Szacownej Jubilatce składamy najlepsze życzenia dobrego zdrowia i pogody ducha na dalsze lata.