Zapraszamy na Piknik Rodzinny „Szczęśliwe Dzieci”

Leszek Kisiel – Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku serdecznie zapraszają na Piknik Rodzinny pod hasłem „Szczęśliwe Dzieci”, który odbędzie się w dniu 31 lipca 2022 r. (niedziela) o godz. 16:00, w Zajeździe Pastewnik, ul. Łańcucka 2. Wstęp oraz atrakcje bezpłatne. W programie m.in. symulator dachowania, żyroskop-trenażer, park dmuchawców, szczudlarze, wata cukrowa, popcorn, prezentacja policyjnego radiowozu, warsztaty artystyczne (rękodzieła), malowanie twarzy, plecenie warkoczyków. Ponadto koncert zespołu SZAFA GRA oraz zabawa taneczna z Zespół Muzyczny „Silence”. Serdecznie zapraszamy!

Piknik jest realizowany w ramach Programu Osłonowego „Wspieranie Jednostek Samorządu Terytorialnego w Tworzeniu Systemu Przeciwdziałania Przemocy w Rodzinie” – projekt „Nietykalni” – współfinansowany ze środków MRiPS.

Łączna wartość projektu: 102 720 zł.
Dofinansowanie: 71 600 zł.

Celem wydarzenia jest tworzenie systemu przeciwdziałania przemocy poprzez rozwój nowych form i metod wsparcia środowiskowego dla dzieci i młodzieży. Piknik łączy integrację społeczną z edukacją i działaniami profilaktycznymi.