Spotkanie burmistrza z rodziną Państwa Flisów

Burmistrz Miasta Przeworska nie zapomina o pogorzelcach. W ostatnim tygodniu spotkał się z rodziną Państwa Flisów, którzy w nocy 20 listopada 2021 r. stanęli w obliczu ogromnej tragedii pożaru rodzinnego domu. Wtedy tylko cud zadecydował o tym, że nikt nie zginął. Przez kilka godzin sześć zastępów straży pożarnej walczyło z żywiołem. Obecnie pięcioosobowa rodzina Pani Zofii Flis kupiła dom nieopodal Przeworska.

Przy współpracy z prezesem Bricomarché w Przeworsku Wojciechem Lisem, burmistrz zaoferował poszkodowanej rodzinie z Przeworska pomoc w pracach remontowych nabytego domu. W obliczu tragedii jaką była dla rodziny utrata domu, zorganizowana przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku pomoc i solidarność mieszkańców Przeworska, którzy z potrzeby serca pomagali w trudnych chwilach była nieoceniona. Wszystkim dziękujemy za każdy miły gest i chęć pomocy. Wierzymy, że już niedługo rodzina Państwa Flisów będzie mogła komfortowo mieszkać w nowym domu.