Złote gody w ratuszu

Pół wieku wspólnego życia świętowały w ratuszu 3 pary przeworszczan, państwo Anna i Janusz Araszczukowie, Stanisława i Jan Szularowie oraz Teresa i Jan Obłozowie.Jubileusz 50-lecia małżeństwa był okazją do uhonorowania par medalami za długoletnie pożycie małżeńskie nadawanymi przez Prezydenta Rzeczypospolitej Polskiej. Aktu dekoracji dokonał Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Kierownik USC Robert Dybaś, życząc jubilatom długich i pogodnych lat życia w dobrym zdrowiu i szczęściu, w poczuciu zasłużonego zadowolenia z owoców pracowitego życia oraz niegasnącej miłości.

Dostojni Jubilaci oprócz podejmowanych wyzwań zawodowych wychowali dzieci i doczekali się wnuków. Gratulujemy wspaniałej rocznicy i życzymy wszelkiej pomyślności na dalsze wspólnie spędzone lata.