Dzień Kobiet

Delikatność, ale i potężna wewnętrzna siła – to najtrafniejsza definicja KOBIETY. Każdego dnia dowodzą, że nie ma wyzwań, którym nie podołają! Pamiętajmy o tym jak One są ważne, ile dobra wnoszą w codzienność i jak istotna jest Ich mądrość. Życzę Wam Drogie Panie, abyście umiały pogodzić swoje obowiązki z życiem rodzinnym i nieustannie spotykały się z szacunkiem i życzliwością. Niech miłość, wdzięczność i poczucie bezpieczeństwa towarzyszy Wam każdego dnia.

Trudno jednak cieszyć się świętem, mając świadomość, że UKRAIŃSKIE KOBIETY cierpią, ukrywając siebie i swoje dzieci w piwnicach, żegnają mężów i ojców walczących o wolność swojego kraju… Życzę Wam pokoju, nadziei i wiary, aby wojna skończyła się jak najszybciej!

Burmistrz Miasta Przeworska