629 rocznica nadania praw miejskich dla Przeworska

Drodzy Mieszkańcy!

Jesteśmy spadkobiercami prawie 630 letniej tradycji naszego miasta. Kolejnym ogniwem w sztafecie pokoleń. Dziś – pragniemy wyrazić wdzięczność tym, którzy żyli i pracowali dla naszej społeczności.

Nie możemy zmarnować szans na dalszy rozwój miasta. Musimy wykorzystać ten czas jak najlepiej, by już realizowane oraz przyszłe zamierzenia, wpłynęły pozytywnie na przyszłość nowoczesnego i przyjaznego miasta Przeworska.

Serdecznie dziękuję Mieszkańcom Przeworska za zaangażowanie, pracowitość i ambicję ustawicznego doskonalenia warunków życia w naszym mieście. Dziękuję Radnym Miasta Przeworska i wszystkim, którzy przyczyniają się do tworzenia wspólnego dobra.

Życzę wszystkim Państwu dobrego zdrowia i tego, byśmy wszyscy mogli za rok świętować kolejną, 630. rocznicę urodzin Przeworska. Chciałbym byśmy kiedyś mogli odczuć wartość słów Abrahama Lincolna „To piękne, gdy człowiek może być dumny ze swojego miasta, ale jeszcze piękniej, gdy miasto może być dumne z niego.”

Burmistrz Miasta Przeworska