Pomóż pogorzelcom!

W nocy 20 listopada 2021 r. mieszkańcy naszego miasta  – Pani Zofia i jej rodzina stanęli w obliczu ogromnej tragedii.  W wyniku pożaru stracili dobytek życia – RODZINNY DOM, a tylko cud zadecydował o tym, że nikt nie zginął. Przez kilka godzin sześć zastępów straży pożarnej walczyło z żywiołem.

Pięcioosobowa rodzina została bez dachu nad głową. Choć wszyscy są wdzięczni losowi za to, że żyją, obecnie największym szczęściem będzie dla nich powrót do własnego domu, w którym mieszkali od zawsze. W tej chwili są rozdzieleni i przebywają u krewnych. Ich świat runął i potrzeba wiele, by choć w części go odbudować. To niewielki dom, ale zniszczenia w nim są potężne. Dom nie nadaje się do zamieszkania, w najbliższym czasie okaże się czy  wymaga on generalnego remontu, czy też trzeba go będzie całkowicie  odbudować. Potrzebne jest właściwie wszystko, a szczególnie środki finansowe na zakup niezbędnych materiałów budowlanych i sprzętu gospodarstwa domowego. Rodzina  Pani Zofii  robi co w jej mocy, by ich najbliżsi mogli wrócić do siebie, jednak odbudowa strat przekracza ich możliwości. W pomoc poszkodowanym włączył się Leszek Kisiel Burmistrz Miasta Przeworska oraz Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Przeworsku uruchamiając wszelkie możliwe środki by pomóc rodzinie.

Zachęcamy wszystkich do wsparcia tego przedsięwzięcia. Z Państwa pomocą jest nadzieja, że rodzina Pani Zofii odzyska przynajmniej namiastkę tego, co straciła, a co najważniejsze wróci do własnego domu. Dlatego prosimy o wsparcie.

Wszyscy, którzy chcą pomóc mogą dokonywać wpłat na konto bankowe Miejskiego Ośrodka Pomocy Społecznej w Przeworsku Getin Noble Bank SA nr:

z dopiskiem: „Pomoc dla rodziny Pani Zofii Flis

To wielki dar, pomóc odzyskać prawdziwy dom – dziękujemy Państwu za każdy gest i każdą pomoc.