Przeworsk okiem kamery

W ostatnich dniach, po wizycie Ryana Socasha z cyklem Undiscovered gościliśmy ekipę programu „Zakochaj się w Polsce” na czele z aktorem i prezenterem telewizyjnym Tomaszem Bednarkiem. Poszukując interesujących miejsc i ciekawostek twórcy programu odwiedzili m.in. Zajazd Pastewnik, gdzie podczas pleneru malarskiego rozmawiali o sztuce z przeworskim artystą prof. UR Markiem Olszyńskim. Jakie będą efekty plastyczne po wspólnym malowaniu oraz jakie inne atrakcje odwiedził Tomasz Bednarek? Będziemy mogli to zobaczyć za jakiś czas na antenie TVP 1 w niedzielne przedpołudnie.

Dzisiaj natomiast materiał o remontach w naszym mieście zbierali dziennikarze TVP3 Rzeszów. O postępach prac przy odtworzeniu budynku mieszkalnego przy ul. Tkackiej 1 na terenie Pastewnika, o przebudowie ul. Kazimierzowskiej, o parkingu przy dworcu Przeworsk Wąski, a także o kopcu tatarskim informował zastępca Burmistrza Miasta Przeworska Wojciech Superson.