Konkurs na najładniejszy ogród w Przeworsku – edycja 2021 r.

Aby zaktywizować mieszkańców Przeworska do jeszcze większej dbałości o estetykę przestrzeni miejskiej mamy przyjemność ogłosić „Konkurs na najładniejszy ogród w Przeworsku” – edycja 2021. Organizatorem i fundatorem nagród jest Burmistrz Miasta Przeworska oraz BRICOMARCHE w Przeworsku, WIALAN Langer i Wiatr Sp. Jawna, a także Przeworska Gospodarka Komunalna Sp. z o.o. Uczestnikami mogą być osoby pełnoletnie zameldowane na terenie miasta Przeworska.

Przypominamy, że można zgłosić nie tylko swoją posiadłość, ale także wyróżniający się ogród lub balkon u sąsiada, czy znajomych mieszkających na terenie miasta Przeworska. Zgłoszeń należy dokonywać na formularzu – który jest dostępny na stronie internetowej miasta www.przeworsk.um.gov.pl, a także w kancelarii ogólnej parter) lub w pok. 220 (II piętro) Urzędu Miasta Przeworska przy ul. Jagiellońskiej 10. Wypełniony i podpisany formularz należy złożyć w kancelarii ogólnej Urzędu Miasta Przeworska – ul. Jagiellońska 10 (parter) lub w Referacie Ochrony Środowiska pok. 220 (II piętro) w nieprzekraczalnym terminie do dnia 22 czerwca 2021 r.

Konkurs odbywa się w trzech kategoriach:

1.    Najładniejszy ogród przy domu jednorodzinnym;
2.    Najładniejszy ogródek działkowy;
3.    Najładniejszy ogród kolekcjonerski lub ogród przy budynku wielorodzinnym.

Wysokość i ilość nagród będzie uzależniona od ilości zgłoszeń. Za przebieg konkursu odpowiedzialna będzie komisja konkursowa powołana przez Burmistrza Miasta Przeworska, która będzie wizytowała zgłoszone do konkursu obiekty. Zwycięzcy i osoby wyróżnione otrzymają atrakcyjne nagrody pieniężne i rzeczowe ufundowane przez organizatorów. Wszyscy uczestnicy otrzymają pamiątkowe dyplomy uznania. Najpiękniejsze ogrody w naszym mieście oraz lista zwycięzców zaprezentowana zostanie na stronie internetowej miasta i w lokalnej prasie. Szczegółowe informacje, w tym kryteria oceny ogródków, znajdują się w regulaminie konkursu. Gorąco zachęcamy do udziału w konkursie.