niedziela, 21 października 2018

OBWIESZCZENIA, ZARZĄDZENIA I INFORMACJE BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA
OBWIESZCZENIA, ZARZĄDZENIA I INFORMACJE BURMISTRZA MIASTA PRZEWORSKA.

Obwieszczenie Burmistrza Miasta Przeworska z dnia 18 września 2018 r. o numerach i granicach obwodów głosowania oraz siedzibach obwodowych komisji wyborczych.

Burmistrz Miasta Przeworska informuje, że uległa zmianie siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Przeworsku podana w Obwieszczeniu z dnia 24 sierpnia 2018 r. o numerach i granicach okręgów wyborczych, liczbie wybieranych radnych oraz siedzibie miejskiej komisji wyborczej – w wyborach do Rady Miasta Przeworska zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.

Siedziba Miejskiej Komisji Wyborczej w Przeworsku:

URZĄD MIASTA PRZEWORSKA, I PIĘTRO, POK. NR 103.

UL. JAGIELLOŃSKA 10, 37-200 PRZEWORSK

TEL. 16-648-78-44 WEW. 140

OBWIESZCZENIE Burmistrza Miasta Przeworska z dnia 24 sierpnia 2018 r. o numerach i granicach okręgów wyborczych, liczbie wybieranych radnych oraz siedzibie miejskiej komisji wyborczej – w wyborach do Rady Miasta Przeworska zarządzonych na dzień 21 października 2018 r.