piątek, 18 sierpnia 2017

WSPÓŁPRACA GMINY MIEJSKIEJ PRZEWORSK ZE STOWARZYSZENIAMI
WSPÓŁPRACA GMINY MIEJSKIEJ PRZEWORSK ZE STOWARZYSZENIAMI .

• Związek Miast Polskich - Uchwała Nr 70/IX/90 Rady Miasta Przeworska z dnia 25 października 1990 r. w sprawie przystąpienia do Związku Miast Polskich.
  • Podkarpacka Regionalna Organizacja Turystyczna w Rzeszowie - Uchwała Nr XXIII/168/2000 Rady Miasta Przeworska z dnia 24 sierpnia 2000 r. w sprawie przystąpienia do Podkarpackiej Regionalnej Organizacji Turystycznej w Rzeszowie.
  • Podkarpackie Stowarzyszenie Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie - Uchwała Nr XXV/181/2000 Rady Miasta Przeworska z dnia 28 września 2000 r. w sprawie przystąpienia do Podkarpackiego Stowarzyszenia Samorządów Terytorialnych w Rzeszowie.
  • Stowarzyszenie Euroregion Karpacki Polska (dawniej Stowarzyszenie na Rzecz Euroregionu Karpackiego Euro – Karpaty w Rzeszowie) - Uchwała Nr XIV/96/03 Rady Miasta Przeworska z dnia 25 listopada 2003 r. w sprawie przystąpienia do Stowarzyszenia na Rzecz Euroregionu Karpackiego Euro – Karpaty w Rzeszowie (obecnie Stowarzyszenia Euroregion Karpacki Polska).
  • Stowarzyszenie Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Mleczki"- Uchwała Nr VIII/40/15 Rady Miasta Przeworska w sprawie przystąpienia Gminy Miejskiej Przeworsk do Stowarzyszenia Lokalna Grupa Działania "Dorzecze Mleczki".