niedziela, 20 października 2019

LISTY PROJEKTÓW ZŁOŻONYCH W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO PRZEWORSKA NA ROK 2020 PDF Drukuj Email
czwartek, 12 września 2019 11:52
LISTY PROJEKTÓW ZŁOŻONYCH W RAMACH BUDŻETU OBYWATELSKIEGO PRZEWORSKA NA ROK 2020.

Zgodnie z ogłoszonym przez Burmistrza Miasta Przeworska terminem naboru wniosków do „Budżetu obywatelskiego na rok 2020”, do  30 sierpnia 2020 r. mieszkańcy naszego miasta mogli zgłaszać swoje propozycje zadań w dwóch kategoriach tj. projekt ogólnomiejski, którego realizacja nie przekroczy kwoty 100 tys zł. oraz projekt lokalny (osiedlowy), którego realizacja nie przekroczy kwoty 50 tys. zł. W kategorii projekty ogólnomiejskie zgłoszono 4 projekty, w kategorii projekty lokalne 5 projektów. Powołana przez burmistrza komisja zweryfikowała zgłoszone projekty.

LISTA PROJEKTÓW KATEGORIA PROJEKTY OGÓLNOMIEJSKIE (.pdf)

LISTA PROJEKTÓW KATEGORIA PROJEKTY LOKALNE (.pdf)