piątek, 15 grudnia 2017

JEDNOGŁOŚNE ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA PDF  Array Drukuj Array  Email
JEDNOGŁOŚNE ABSOLUTORIUM DLA BURMISTRZA.

Rada Miasta Przeworska podczas czwartkowej sesji (29 czerwca br.) jednogłośnie udzieliła burmistrzowi Przeworska Leszkowi Kisielowi absolutorium z wykonania budżetu gminy w 2016 roku. Pozytywną opinię w sprawie udzielenia absolutorium wydała wcześniej Regionalna Izba Obrachunkowa i Komisja Rewizyjna RM. Za udzieleniem absolutorium głosowali wszyscy obecni radni. Udzielone przez radnych absolutorium jest wyrazem pozytywnej opinii o działaniach i wydatkach środków publicznych przez burmistrza w 2016 r.

Po głosowaniu burmistrz podziękował za wspólną pracę nad budżetem radnym, swojemu zastępcy, sekretarzowi, skarbnikowi, kierownictwu urzędu, służbom finansowym oraz dyrektorom i kierownikom jednostek organizacyjnych miasta.