czwartek, 19 września 2019
Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt

CZAS NA POZIMOWE SPRZĄTANIE MIASTA PDF  Array Drukuj Array  Email
CZAS NA POZIMOWE SPRZĄTANIE MIASTA.

Wszystko wskazuje na to, że zima nasze miasto opuściła już na dobre. Przeworska Gospodarka Komunalna, przy sprzyjającej aurze, rozpoczęła wiosenne porządkowanie miejskich ulic i nieruchomości. Utrzymanie porządku i czystości na terenie miasta jest nie tylko obowiązkiem jego władz, ale wszystkich zarządców i właścicieli nieruchomości.

 

W minionym tygodniu Burmistrz Miasta Przeworska zobowiązał podległe jednostki do zadbania o ich otoczenie, niemniej jednak prosimy także indywidualnych mieszkańców o włączenie się do akcji porządkowania naszego miasta i zadbanie o czystość na terenie prywatnych posesji i chodników do nich przylegających. Przypominamy właścicielom zwierząt domowych (psów i kotów) o obowiązku sprzątania po nich nieczystości.

 

 

 

 

Strona głównaAktualnościGaleriaBIPKontakt