wtorek, 23 kwietnia 2019

XXXI ZWYCZAJNA SESJA RADY MIASTA PRZEWORSKA PDF  Array Drukuj Array  Email
XXXI ZWYCZAJNA SESJA RADY MIASTA PRZEWORSKA .

XXXI zwyczajna Sesja Rady Miasta Przeworska odbędzie się 29 listopada 2016 r. (wtorek) o godz. 13.00 w sali Ratusza (I piętro) Rynek 1 Przeworsk.

Porządek obrad:

1. Otwarcie sesji i stwierdzenie prawomocności obrad.
  2. Przedstawienie porządku obrad.
  3. Przyjęcie protokołu z sesji odbytej w dniu 27 października 2016 r.
  4. Sprawozdanie Burmistrza Miasta Przeworska z działalności podejmowanej w okresie międzysesyjnym, zwłaszcza z wykonania uchwał Rady.
  5. Podjęcie uchwały w sprawie zmian w budżecie miasta na rok 2016.
  6. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na ustanowienie służebności przesyłu.
  7. Podjęcie uchwały w sprawie wyrażenia zgody na przyjęcie darowizny od osób fizycznych.
  8. Podjęcie uchwały w sprawie uchwalenia ,,Rocznego Programu Współpracy Gminy Miejskiej Przeworsk z Organizacjami Pozarządowymi na rok 2017”.
  9. Podjęcie uchwały w sprawie Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w mieście Przeworsku na rok 2017.
  10. Interpelacje i zapytania radnych.
  11. Odpowiedzi na interpelacje i wnioski zgłoszone na poprzednich sesjach i posiedzeniach Komisji Rady.
  12. Wolne wnioski i informacje.
  13. Zakończenie sesji.