wtorek, 19 września 2017

NASZ PAN BURMISTRZ - OCZAMI PRZEDSZKOLAKA PDF  Array Drukuj Array  Email
NASZ PAN BURMISTRZ - OCZAMI PRZEDSZKOLAKA.

Z okazji Dnia Samorządu Terytorialnego, Przedszkole Miejskie nr 2 w Przeworsku zorganizowało konkurs plastyczny „Burmistrz – oczami przedszkolaka”. Ideą i celem konkursu było stworzenie pracy plastycznej zainspirowanej postacią Burmistrza Miasta Przeworska, rozwijanie zainteresowań funkcjami pełnionymi przez osoby w naszym mieście oraz radość i satysfakcja z własnego tworzenia. Temat konkursu niełatwy dla przedszkolaka.

Wszyscy jednak byli mile zaskoczeni, że dzieci tak dużo wiedzą o zadaniach, jakie wykonuje burmistrz, co miało odzwierciedlenie w wykonanych pracach.  Podczas uroczystego otwarcia wystawy przedszkolni artyści biorący udział w konkursie zostali docenieni gromkimi brawami, dyplomami i podziękowaniami. Burmistrz Miasta Przeworska Leszek Kisiel obdarował dzieci słodyczami oraz podziękował za zaangażowanie i wykonanie ciekawych prac plastycznych. Wszystkie dzieła konkursowe, zostaną wystawione w Galerii Magistrackiej w przeworskim ratuszu. Fotorelacja.